Reference, aneb co o nás napsali jiní?

Paní Renata Vojtová

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat makléřce paní Knieradlové za milý přístup a bezvadnou spolupráci při zprostředkování nákupu bytu v Brně.

Hezký den Renata Vojtová


Pan J. Zeman

Chtěl bych touto cestou poděkovat RK Coloseum v Brně, Josefská 15 za pomoc při prodeji bytu.

Rád bych poděkoval p. Ševčíkové - realiní makléřce, za zprostředkování prodeje bytu. Mile mě překvapil její profesionální a svědomitý přístup. P. Ševčíková byla velmi příjemná, na veškeré dotazy ochotně a kdykoli byla schopna uspokojivě odpovědět. Mnoho makléřů by se mohlo učit.

Ještě jednou DÍKY. Mohu všem doporučit.
J. Zeman


Paní Zuzana K.

Dobrý den,

ráda bych poděkovala paní Ševčíkové za zprostředkování prodeje bytu v Brně. Její přístup byl profesionální, jednání rychlé a vyřízení prodeje bezproblémové. Byla velice příjemná a dokázala mi velmi dobře poradit i ohledně koupě nového bytu.
Zuzana K.


Pan Vítězslav Sobol

Moje zkušenosti s realitní kanceláří Coloseum začaly v srpnu 2012, kdy mně telefonicky kontaktoval pan Derka a nabídl mně komplet servis při našem již déle zvažovaném záměru prodat byt v panelovém domě v Brně a koupit již delší dobu nabízený dům v Radosticích.

Protože spolu s manželkou patříme ke konzervativním a podezíravým lidem, ladili jsme veškerý postup tak, abysme se zbytečně nezavazovali a nepodnikli nic, co by mohlo vyústit ve velké životní zklamání.


Pan Derka s námi prošel komplet celý proces spojený s úmyslem prodat byt a již po několika dnech přišel na prohlídku s prvními zájemci. Cena, kterou jsme zpočátku nastavili, byla pravděpodobně nadsazená, ale protože jsme měli relativně dost času, mohli jsme slevovat v odstupu asi tří týdnů.

Asi po měsíci v odstupu 14 dnů přišly první vážné nabídky, avšak bez finálního prodeje. Čas, který jsme měli na celou transkaci se postupně zkracoval, tou dobou jsme již měli zaplacenou celou nevratnou provizi na dům.

Přikročili jsme tedy k akční nabídce a slevili dalších 50 tisíc s tím, že pokud někdo z posledních tří zájemců nabídku neakceptuje, nabídku zrušíme a celý obchod odpískáme.

Zájemci se našli, čímž se věc posunula. Pak následovaly právní úkony, vše s maximální asistencí pana Derky a za účasti třetího účastníka, advokáta Mgr. Vašíčka.

Celá transkakce dospěla do svého finále v polovině ledna 2013, kdy již dobíhal proces zavkladování našeho vlastnictví kupovaného domu.

Během celé doby nás pan Derka informoval o sebemenších pohybech v naší věci a vzájemně jsme konzultovali potřebné kroky.

Jediný problém nastal s tím, že jsme zcela nedomysleli možné důsledky odstranění odstavce v kupní smlouvě, který zajišťoval souhlas prodávajících se zřízením zástavního práva banky pro dofinancování chybějící částky, asi 1/6 ceny. To se posléze ukázalo jako problém, avšak díky prostředkům naspořeným na stavebním spoření se i toto podařilo překlenout. Pokud bysme tyto prostředky neměli, patrně bysme se dostali do velmi nevýhodné situace a chybějící částku bysme musleli dofinacovat za horších úrokových podmínek, než jsou nynější sazby úroků hypoték.

Sečteno a podtrženo, konec dobrý, všechno dobrý. Veškerou asistenci pana Derky a potažmo vstřícný postoj majitele ralitní kanceláře, který nám minimálně 2x vyšel velmi významně vstříc, považuji za nadstandartní, avšak očekávané jednání.

Protože však žijeme v České republice, postižené degradací právního státu, je tento obchod krásnou ukázkou toho, že to i přesto jde a řečeno obchodnickým žargonem:
Obchod byl ve stylu výhra - výhra.
Takže, doporučuji!

V Brně dne 18. ledna 2013

Vítězslav Sobol
Vršovická 143
Radostice
www: http://visoweb.cz


Paní Jana Hudlíková

Dobrý den,

Chtěla bych velmi poděkovat RK Coloseum za pomoc při koupi bytu, zvláště bych pak chtěla poděkovat paní Knieradlová a sl. Puklové, za ochotu, vstřícnost a velmi pěkný přístup. Když byt, tak s Vámi.

Pěkný den

Jana Hudlíková


 

Podívejte se i na další reference realitní kanceláře COLOSEUM NEMOVITOSTI. Postačí, když se k nám nezávazně přijdete podívat a přesvědčíte se o našich kvalitách osobně. Jsme jedna z největších realitních kanceláří na Moravě a právě z těchto důvodů si můžeme dovolit poskytovat nadstandardní služby.  Realitní kancelář Brno společně s GEPARD FINANCE tvoří neodmyslitelnou a silnou dvojici, která nabízí služby na nejvyšší možné úrovni. Proto neváhejte a ZDARMA nám zavolejte na naši zákaznickou linku 800 536 536 a nechte se hýčkat naším servisem.

 

Věříme, že pokud se rozhodnete využít našich služeb budete maximálně spokojeni.

Kompletní nabídku nemovitostí si můžete prohlédnout na našm hlavním webu www.coloseumreality.cz.

Informace o nabídce nemovitostí z dalších regionů naleznete na následujících webech, které se specializují na tuto lokalitu: Blansko, Vyškov, Znojmo. Dále také nabízíme weby, na kterých se specializujeme na konkrétní typy nemovitostí:  rodinné domy, byty a pronájmy.

 

Pobočka Brno - ulice Květná

Květná 167/3
60300 Brno-Pisárky

Mobil: +420 777 699 160
Infolinka: +420 800 536 536
E-mail: brno@rkcoloseum.cz

zvětšit mapu

 

 

Pobočka Brno - ulice Josefská

Josefská 612/15
60200 Brno-město

Mobil: +420 773 756 718
Infolinka: +420 800 536 536
E-mail: brno2@rkcoloseum.cz

zvětšit mapu

Obchodní a hospodářská komora Brno TOPlist